Jízdy kočárem

Nostalgické jízdy městem aneb poznáváme Karvinou v historickém kočáře taženém koňským spřežením

Obzvláště romantici ocení jízdu kočárem taženém nádherným koňským spřežením. Pohodlně se tedy usaďte a zaposlouchejte se do klapotu kopyt. Nostalgická projížďka historickým jádrem města vás přenese do starých dobrých časů…

Přejeme vám kouzelné zážitky!

 

841-kocarkone-v-parku 836-zamek-frystat-kocarkone

Jízdy kočárem během letních prázdnin (v červenci a srpnu) probíhají každý pátek a sobotu od 15:00 do 18:00. Trasa vede historickým jádrem a z větší části zámeckým parkem (park B. Němcové). Podle časových možností a dle individuální dohody lze s kočím p. Brodou dohodnout trasu jinou. Pro účastníky pravidelných jízd jsou stanoveny níže uvedené sazby.

Ceny stanovené podle kalendáře pravidelných jízd:
400 Kč – cca 1 hodina
200 Kč – cca ½ hodiny

 

karvina_bz_kocar_182 karvina_bz_kocar_171

Kalendář jízd v roce 2017:

Letos začínáme v pátek 30. června a končíme v sobotu 26. srpna. Jízdy tradičně v pátky a soboty i letos od 15 do 18 hodin. Jízdy se nekonají pouze za velmi špatného počasí.

Stanoviště je na Masarykově náměstí ve Fryštátě, před zámkem.

Aktuální informace obdržíte v Městském informačním centru. Služba je volně k dispozici. Jelikož je však o tuto tradiční nabídku již několik let velký zájem, doporučujeme předběžnou rezervaci v Městském informačním centru v Karviné, která je bezplatná. Avšak v případě, že se nemůžete jízdy zúčastnit, prosíme v rámci korektního jednání o včasné storno rezervace, aby nebyl kočár zbytečně vázán a mohl obsloužit jiné zájemce.

V infocentru lze objednat rovněž další služby projížděk kočárem (např. na svatby) mimo stanovené pravidelné letní termíny. Ceny pro individuální objednávky jsou však stanoveny dohodou mezi objednatelem a klientem v závislosti na místě a času přistavení povozu a podle délky poskytnuté služby.

Kontakty:

– provozovatel služby: Jízdárna Dvůr Olšiny čp. 59, Karviná-Staré Město

– Městské informační centrum v Karviné, Masarykovo náměstí č.71,733 01 Karviná-Fryštát,

tel.:+420 596 318 620, e-mail: micka@rkka.cz.

Další informace na: www.karvina.cz.