Jízdy kočárem

Nostalgické jízdy městem aneb poznáváme Karvinou v historickém kočáře taženém koňským spřežením

Obzvláště romantici ocení jízdu kočárem taženém nádherným koňským spřežením. Pohodlně se tedy usaďte a zaposlouchejte se do klapotu kopyt. Nostalgická projížďka historickým jádrem města vás přenese do starých dobrých časů…

Přejeme vám kouzelné zážitky!

 

841-kocarkone-v-parku 836-zamek-frystat-kocarkone

Jízdy kočárem během letních prázdnin probíhají každý pátek a sobotu od 15:00 do 18:00. Trasa vede historickým jádrem a z větší části zámeckým parkem (park B. Němcové). Pro účastníky pravidelných jízd jsou stanoveny níže uvedené sazby.

Ceny stanovené podle kalendáře pravidelných jízd:
400 Kč – cca 1 hodina
200 Kč – cca ½ hodiny

 

karvina_bz_kocar_182 karvina_bz_kocar_171

Kalendář jízd v roce 2018:

Letos začínáme v pátek 29. června a končíme v sobotu 1. září. Jízdy tradičně v pátky a soboty i letos od 15 do 18 hodin. Jízdy se nekonají pouze za velmi špatného počasí. Stanoviště je na Masarykově náměstí ve Fryštátě, před zámkem.

!!! UPOZORNĚNÍ !!! V sobotu 30. června není kočár volně k dispozici. Projížďky budou součástí akce na zámku.

Aktuální informace obdržíte v Městském informačním centru. Služba je volně k dispozici. Jelikož je však o tuto tradiční nabídku již několik let velký zájem, doporučujeme předběžnou rezervaci v Městském informačním centru v Karviné, která je bezplatná. Avšak v případě, že se nemůžete jízdy zúčastnit, prosíme v rámci korektního jednání o včasné storno rezervace, aby nebyl kočár zbytečně vázán a mohl obsloužit jiné zájemce.

Město zajišťuje za uvedené ceny pouze tyto pravidelné projížďky kočárem. Další individuální žádosti je nutné si domluvit, včetně ceny, přímo s poskytovatelem služby JK dvůr Olšiny.

 

Kontakty pro rezervaci:

Městské informační centrum v Karviné, Masarykovo náměstí č.71,733 01 Karviná-Fryštát,

tel.:+420 596 318 620, e-mail: mic@rkka.cz.